Boyunluk Modelleri

3 Adımda Renkli Dilimli Boyunluk Öğrenin

İki aynı teknik ile yapılmış iki farklı model. Entrelak örgü tekniği ile yapılmış olan bere ve boyunluk örneğini 3 adımda öğretiyoruz.

3 adımda renkli dilimli boyunluk öğrenmek isteyenler açıklamalı resimler ile karşınızdayız. Şiş ile yapılan ve tek parça olarak ip koparmadan örülen bir el işi tekniği.

Dilimler halinde olan bu örgünün yapılışını 3 adımda sizlere öğretiyoruz. İster renkli yapın ister tek renk, kış için yapabileceğiniz harika bir boyunluk ve bere modeli.

Kolay gelsin.

3 Adımda Renkli Dilimli Bere Öğrenin

Çok değişik bir Bere yapılışı. Sarhoş yada damat yolu şaşırdı modeline çok benzeyen bu örneğin yapılışını sizlerle 3 adımda paylaşmak istedim. Berede gerçekten çok hoş duran bir örnek. Çevrendeki örgü sever bayanlardan kırlent yapanlarda oldu bu örnekten, gerçekten çok güzel durdu. 3 adımda öğreneceğiniz bere modelini istediğiniz renklerde ama canlı renklerde bu model gerçekten harika duruyor. Kışın gelmesi ile çok aranan bere modellerinden 3 adımda  yapılışının anlatıldığı resimleri ile, ister büyükler isterseniz de küçükler için bu yeni bere modelinden yapabilin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu