Pürüzsüz Cilt için Maske

Kadınların Pürüzsüz ve güzel bir cilt için yapamayacağı şey yoktur. Fiyatı hiç önemli olmayan onlarca kozmetik ürünü, cilt sıkılaştırıcı ürünler, pürüzsüzleştirici, canlandırıcı kozmetik ürünleri kadınların çantasında, makyaj masalarında mutlaka olan ürünler arasındadır. Güzel bir cilt kadının kendine güvenini, kendine olan saygısını artırır. Çirkin kadın yoktur; bakımsız kadın vardır… , felsefi ile harekete geçen kadınların içeriğinde binlerce kimyasal maddeyi barındıran kozmetik ürünlerinden istedikleri sonucu alamamaları onları doğal yöntemlere itmiştir.

Kozmetik Ürünleri Gerçekten Faydalı mı ?

Doğal ürünlere olan ilgi ve sonuca ulaşılacağı inancını boşa çıkarmayan doğal cilt bakım ürünleri bayanların yüzünü güldürüyor. Cilt bakımında sağlıklı ve doğal beslenmenin önemini vurgulayan beslenme, diyet ve güzellik uzmanları da kimyasallar içeren kozmetik ürünlerine karşı olduklarını her seferinde vurguluyorlar.

Cildi eski sağlığına kavuşturmak, pürüzsüzleştirmek için omega 3, E vitamini, patasyum ve kalsiyum bakımından zengin olan sabahları aç karnına yemenizi tavsiye ettikleri, cildi canlandıracak bir içecek tarifi üzerinde ısrarla duruyorlar.

Hangi Meyveler Cildinizi Pürüzsüzleştirecektir?

Ev de kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bu içeceğin içinde bir çok meyve var; meyvelerin doğal olması ve her meyvenin mevsiminde tüketilmesi ise ayrı bir uyarı konusudur. Cildinizin kendini toparlamasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olacak olan içeceğin için de de bu muhteşem meyveler bulunuyor. Sizleri Daha fazla meraklandırmadan meyvelerden gelen pürüzsüz bir cilde nasıl sahip olacağınızın formülünü verelim.

Malzemeler:

  • 1 kutu probiyotikli yoğurt
  • 1 çay bardağı elma suyu
  • 1 tatlı kaşığı keten tohumu (çekilmiş)
  • 5 adet çiğ badem (çekilmiş)
  • Yarım muz

Bütün malzemeleri blendirize edip, kahvaltıdan önce veya kahvaltı yerine, diyet yapan bayanlar için ise ara öğün olarak tüketebilecekleri 200 kalorilik hafif ancak besleyici ve cilt dostu bir sabah içeceğidir. Hem sağlıklı beslenme hem de güzel bir cilt için yapmanız gereken günde bir defa ana öğün veya ara öğün olarak bu tarifimizi hazırlayıp içmeniz yeterli. Uzmanlar sağlığınız ve cildiniz için doğal yöntemleri kullanmanızı ve tüketmenizi öneriyorlar, hormonlu yiyecekler ve kimyasal kozmetik ürünleri ile hem sağlığınızı hem de cildinizi kaybedebilirsiniz. Doğal besinler ile doğal bir cilde kavuşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu