Aktüel Ürünler

ŞOK Aktüel 8 Ocak 2022 – Haftasonu Fırsatları Ofis, Oyuncak, Hırdavat

Şok marketlerinin merakla beklenen hafta sonu kataloğu yayınlandı. Bu hafta şok aktüel kataloğunda birbirinden ilgi çekici ofis ürünler, oyuncak ve yardımcınız olacak hırdavat ürünleri şok indirimlerle yer almakta. Şok marketleri 8/11  Ocak günleri arasında geçerli olan ŞOK aktüel kataloğunu 2 sayfa olarak yayınladı. 8 Ocak 2022 Cumartesi gününden itibaren satılacak indirimli Şok aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler yer alacak?
Şimdi Şok aktüel hafta sonu ürünleri neler ve 8 Ocak 2022 Cumartesi günü itibari ile satışta olacak uygun fiyatlı ürünler hangi fiyatlardan satılacak inceleyelim.

Şok Aktüel Hafta Sonu Kataloğu – 8 Ocak 2022

ŞOK Aktüel 8 Ocak 2022 – Sayfa 1

Şok Aktüel hafta sonu kataloğunun 1. sayfasında çalışma hayatınızı kolaylaştıracak 5 raflı metal kitaplık, metal çalışma masası ve çalışma sandalyesi gibi ürünlerin yanı sıra çeşitli oyuncak ve kitap çeşitleri yer almakta.

ŞOK Aktüel 8 Ocak 2022 – Sayfa 1

ŞOK Aktüel 8 Ocak 2022 – Sayfa 2

Şok Aktüel hafta sonu kataloğu 2. ve son sayfasında ise yardımcınız olacak çeşitli el aletleri yer almakta. Ussu markalı benzinli ağaç motoru, tezgah testere, avuç taşlama, taş motoru, silikon tabancası, Balta, darbeli matkap, akülü vidalama, takım çantası, organizer kutu ve ve-qe paketleme bandı, Pattex Japon yapıştırıcısı gibi ürünler yer almakta.

ŞOK Aktüel 8 Ocak 2022 – Sayfa 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu