Gelinlik Modelleri

Spor Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yeni trend, gelin ve damadın kendi düğününün ev sahipliğini yapması. Dans etmek, misafirlerle vakit geçirmek ve organizasyonla ilgilenmek ayrı ayrı özel emek istiyor. Durum böyle olunca, topuklu ayakkabılarla düğün organizasyonunu tamamlamak gelinler için zahmetli bir hâl alabiliyor.

Eğer siz de düğününüzde gelin masasında oturmak yerine masalar ve pist arasında mekik dokumak istiyorsanız, yazımız çok ilginizi çekecek. Düğününüz boyunca spor ayakkabınızı ayağınızdan çıkarmayabilirsiniz. Sözünü ettiğimiz spor ayakkabılar, gösterişsiz yürüyüş ayakkabıları değil tabii ki. El emeği göz nuru, sanatsal dokunuşlarla süslenmiş gösterişli gelin spor ayakkabıları.

Taşlar, pullar, simler ve tüllerle tasarlanmış bu ayakkabılardan birisini düğününüz boyunca ayaklarınızda gururla taşıyabilirsiniz. Bir diğer seçenek de, topuklu ayakkabılarla başladığınız düğünü spor ayakkabınızla tamamlamak.

Converse Gelin Ayakkabısı:

Günlük hayatımızda şıklığımızın tamalayıcısı olan Converse‘ler, düğün pistlerine çoktan adım attı bile. Lame, dore, pudra Converse’ler gelinliklerin altında gerçekten çok şık duruyor. “Düğünümde rahatlığımdan ödün vermem.” diyorsanız, hemen Converse’nizi süslemeye başlayabilirsiniz.

Converse’lere alternatif olarak benimsediğimiz Vans ayakkabılar ise çılgın gelinlerin tercihi. Desenli Vans’ları dantelle ve metallerle süsleyip, gelinliğinize punk veya rock havası katabilirsiniz. Tek renk Vans alıp, arkadaşlarınızın isimlerini topuklularınızın altına değil, Vans’ınızın üstüne yazarak yaratıcılığınızı açıkça sergileyebilirsiniz.

Nike Gelin Ayakkabısı:

Biraz daha kibar bir görüntüden yanaysanız, Superga‘ları tercih edebilirsiniz. Ayrıca, spor ayakkabı giymek ama boyunuzun da uzun görünmesini istiyorsanız yine Superga’ları tercih edebilirsiniz. Yüksek tabanları, beyaz rengiyle gelinliğiniz altında oldukça şık duracaktır. Önerimiz, dantel Superga’yı seçeneklerinizin başına taşımanız

Adidas ve Nike gibi spor ayakkabının lider markaları da gelinlerin ihtiyaçlarına çeşitli çözümler sunuyor. Eğer siz de “Adidas kalitesinden vazgeçmem.” diyorsanız, taşlarla süslenmiş modeller keyfinizi yerine getirecektir. Yüksek tabanlı modellerden; beyaz, lame veya dore renk seçnekleri seçim yapmanızı kolaylaştıracak. Nike’ın babet modelleri ise hem sevimli hem de spor görünmek isteyen gelinlere göre.

Düğününüzün her anını organize etmek ve pistten inmemek bir gelin olarak yapabileceğiniz en keyifli şey. Hayatınızın bu en keyifli dönüm noktasında, rahatlığınızdan da ödün vermeyin. Mutlaka tarzınıza uyacak ve gelinlik modelinizi tamamlayacak bir spor ayakkabı bulacaksınızdır.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu