Açıklamalı Bebek Örnekleri

Kolay Yenidoğan Kazak Modeli

Hava ne kadar soğuk olursa olsun, bebeğinizi sıcacık tutacak kolay yenidoğan bebek kazak modeli le karşınızdayız. Örgüye yeni başlayanların bile kolayca yapabilecekleri bu bebek örgüsünü her yaştaki çocuk için yapmak mümkün.

İlgili Makaleler

Yaptığı her örgü güzelliği ile çok konuşulan Filiz Çelen hanımın el örgülerinden biri yine bu kolay yenidoğan bebek kazak modeli . Sizlerde birbirinden güzel örgü siparişi için BURADAN Filiz hanıma ulaşabilirsiniz. Sade olarak örülen bu kazağın üst kısmını keçe ile yada aklınıza gelen en çılgın şekilde süslemeniz mümkün. Yapılışı düz örgü olan bu yenidoğan kazağını örgüye yeni başlayanlar yada örgü örmek isteyenler için kolay ve oldukça güzel bir model. Bu kolay bebek örgüsünün yapılışına gelirsek:

Kolay yenidoğan kazak modeli için:

4 no şiş alınır, alize beybi best ip ile 71 ilmek başlanır. 8 sıra selanik örüldükten sonra haroşaya geçilir. 67 sıra tor ördükten sonra 8 ilmek selanik örüp örgüyü kesiyoruz. Kollar için 45 şer ilmek başlanıp, istediğiniz kadar selanikten sonra, 5 ilmek arttırılıyor ve 50 ilmek olarak örgüye devam ediliyor. İstenilen kol uzunluğuna göre örülüp örgü düz olarak kesiliyor. Kolay gelsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu